Hakkımızda
1962 Yılında  Yönetim kurulu başkanımız  Sayın Sait Desticioğlu'nun  kurucularından  olduğu Mutfak Malzemeleri Ticaret Ltd.Şti.
olarak  zücaciye perakendeciliği ile  başlayan yolculuğumuz  1982 Yılında Ankara Billuriye Ticaret ve Sanayi A.Ş. adıyla  Zücaciye ve Hediyelik eşya Toptan satıcılığı alanında devam etmiştir.

2000 yılında üstlendiğimiz  Güral Porselen İç Anadolu ve Batı Karadeniz Bölge Temsilciliği görevimizi 2011 yılından itibaren Bölge bayiliği olarak devam ettirmekteyiz.

2011 yılı itibariyle, ağırlığı masaüstü servis ekipmanları olan ürün gamımıza yabancısı olmadığımız endüstriyel mutfak ekipmanlarını da eklemiş bulunmaktayız.

Ankara Söğütözü’nde  2200 m2 kapalı alanda hizmet verdiğimiz binamızda masaüstü servis ekipmanları , Açık büfe ekipmanları, pastane malzemeleri, bar malzemeleri, elektrikli
mutfak aletleri ve Endüstriyel mutfak ekipmanları  alanında lider konumda olan bir çok firmanın bayiliğini yaparak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için sektördeki tüm yenilikleri sürekli takip etmekteyiz.

Yine 1982 yılında Şık Dekor adıyla kurulan Porselen ve seramik dekor atölyemiz  ve serigrafi atölyemiz  Firmamız bünyesinde porselen , seramik ve
cam  üzerine dekor ve logo çalışmalarına devam etmekte. Bu sayede uzun yıllardır birçok firma ve kurumun hafızalara yer etmiş promosyon çalışmalarına eşlik etmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz

Kurulduğu tarihten itibaren dürüstlük, çalışkanlık ve müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş  olan firmamız tüm çalışanlarıyla bu özelliklerini korumaya ve devam ettirmeye sonuna kadar kararlıdır.
Finex Media Bilişim