GİZLİLİK POLİTİKASI

ANKARA BİLLURİYE TİC.İNŞ.TUR.GIDA VE TEKS.SAN.AŞ. olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, adres, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmekteyiz. Sadece ANKARA BİLLURİYE’ye ait sunucularda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında ve en önemlisi siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek maksadı ile sadece ANKARA BİLLURİYE bünyesinde kullanılmaktadır.

 

ANKARA BİLLURİYE olarak alışverişleriniz esnasında, teklif, iletişim ve üyelik formlarından topladığımız bilgileri, siz değerli müşterimizin/üyemizin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktayız.

 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Herhangi bir    zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında ve sağ üst köşesinde bulunan üyelikten ayrıl butonuna tıklayarak   kolayca çıkabilirsiniz.

 

ANKARA BİLLURİYE olarak, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediğimiz kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında ziyaretçi olarak izlediğiniz hareket ve tercihlerinizi size daha iyi bir hizmet vermek maksadı ile analiz ederek yorumlamaktayız. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler ANKARA BİLLURİYE müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla ANKARA BİLLURİYE iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

 

ANKARA BİLLURİYE Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde ANKARA BİLLURİYE ve bize hizmet veren şirketlerin sunucularında, iş ortaklıklarımızda veya herhangi bir veri havuzunda tutulmamaktadır.

 

Ayrıca sitemizde ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir. Gizlilik politikamız ve kişisel verilerin korunması ile ilgili sorunuz için   ve info@ankarabilluriye.com.tr e-posta adresinden veya 0312 287 40 55 numaralı müşteri danışma hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Web sitemize şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi alarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ziyaretlerde site kullanımına ilişkin bilgi toplamak için çerez kullanılmaktadır. Buradaki amacımız; web sitemizi ziyaret eden kullanıcıya kolaylık sağlamak ve işleyişi daha iyiye nasıl taşıyabileceğimizi anlamaktır. Çerez politikamız ayrıca web sitemizde ilan edilmiştir.